PTÁTE SE…

Máte otázky ohledně pobytu V LOMU? Na ty nejčastější, které nám píšete, vám odpovíme níže…

Je V LOMU pitná voda?
Ano, pitná voda je k dispozici v nádrži SMG Mammoth. Je jí dostatek na pohodlný několikadenní pobyt. V případě, že chcete být v Glampingu V LOMU déle a voda dojde, samozřejmě ji doplníme.

Je V LOMU elektřina?
Ano, elektřinu zajišťujeme pomocí externích baterií – to znamená, že si bez problému nabijete telefon, rozsvítíte světlo a podobně.

Je možný pobyt v Glampingu V LOMU s pejskem/pejsky?
Ano, domácí mazlíčci (a nejen psi) jsou vítaní!

Máme si s sebou vzít spacáky?
Rozhodně není potřeba! Peřiny, prostěradla, deky i polštáře pro Vás budou připraveny při příjezdu…

Základní hygiena a Glamping V LOMU? Co můžeme očekávat?
Součástí LOMU je externí offroadová sprcha s teplou vodou. Toaleta je řešena suchou formou, nicméně vyšperkovaná tak, aby ani ti největší milovníci luxusu nebyli pohoršeni.

Čím se topí V LOMU?
Suché dřevo, zápalky a další potřeby k ohni Vás budou čekat při příjezdu. O teplo v karavanu rovněž nemusíte mít obavy! Karavan má nezávislé integrované topení, které si nastavíte podle potřeby, pokud už jsou noci chladné…

Jaké vybavení je V LOMU k dispozici?
Náš Mammoth je plně vybavenou polní kuchyní – jeho součástí je lednička, dřez s horkou vodou, plynový vařič, talíře, příbory, hrnečky, ale i skleničky na víno, pánvička, hrnce, cedník na těstoviny, nože či další nezbytnosti jako utěrky, saponát na nádobí a koše na tříděný odpad.
Do naší sauny Vás při pobytu vybavíme ručníky i prostěradly.

Kam se V LOMU schovat před deštěm?
Zázemí v případě deště poskytnou naše markýzy. Jsou nepromokavé, odolné i proti větru, doplněné bočnicemi, které suplují altánky či zastřešené terasy.

Kudy do LOMU dojedeme? Trefíme tam?
Přesnou polohu LOMU nejde zadat – oficiální cesta k němu totiž nevede, pouze lesní, soukromá. Proto Vás před příjezdem kontaktujeme (případně Vy nás) a sejdeme se na místě, odkud do LOMU vyrazíme společně.

Jak je to s jídlem V LOMU?
V LOMU si bez problému můžete uvařit cokoliv – k dispozici je plynový sporák, gril, lednice a dřez s horkou vodou. V případě, že se Vám nebude chtít vařit, můžeme nabídnout sortiment jídel z Adventure Menu (dle aktuální nabídky a ceníku).

Jak je to s tím lesem kinem?
Lesní kino je vám při pobytu k dispozici. Projektor má připojení k wifi a má předplacenou filmovou platformu, která má dostatek filmů, seriálů i pohádek, takže si určitě vyberete.

Někde jsem četla, že je možnost ubytování více lidí, jde to?
Ano, ale pouze po předchozí domluvě. Primárně je lom určen pro 4 osoby, ovšem pokud máte větší rodinu či chcete strávit pobyt s přáteli, nějak to společně určitě vymyslíme…

Máte ještě jiný dotaz ohledně Glampingu V LOMU? Neváhejte nás kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle či mailu…